| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 5.7 | 26.3 | 2.3 | 5.7 | 41.2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 7.3 | 4 | 11.3 | 0.7 | 1.7 | 2 | 1.7 | 1.7 | 0 | 1 | 14 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 17 | 79 | 7 | 17 | 41.2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 9 | 33.3 | 22 | 12 | 34 | 2 | 5 | 6 | 5 | 5 | 0 | 3 | 42 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 8.6 | 40 | 3.5 | 8.6 | 41.2 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 4.6 | 33.3 | 11.1 | 6.1 | 17.2 | 1 | 2.5 | 3 | 2.5 | 2.5 | 0 | 1.5 | 21.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 82/143 | 57.3% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/3 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 7/10 | 70% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 18. |
|
Kaposvári KK | 92 –86 | * | 4 | 25 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 | 12 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 14 | |||
| 2 | 2026. 02. 21. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 64 –77 | * | 8 | 24 | 3 | 8 | 37.5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 6 | 4 | 10 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 17 | |||
| 3 | 2026. 02. 22. |
|
Szolnoki Olajbányász | 69 –66 | * | 5 | 30 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 16.7 | 8 | 4 | 12 | 0 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 11 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 12 | 11 | 10.5126 | 24.1289 | 3.846 | 6.578 | 5959 | 00 | 00 | 00 | 2.834 | 448 | 70.870.8 | 6.477 | 3.744 | 10.1121 | 0.22 | 1.214 | 1.923 | 336 | 1.518 | 0.22 | 0.34 | 20.4245 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 12 | 11 | 10.5126 | 24.1289 | 3.846 | 6.578 | 5959 | 00 | 00 | 00 | 2.834 | 448 | 70.870.8 | 6.477 | 3.744 | 10.1121 | 0.22 | 1.214 | 1.923 | 336 | 1.518 | 0.22 | 0.34 | 20.4245 | ||||
| Összesítés | 12 | 11 | 10.5126 | 24.1289 | 3.846 | 6.578 | 5959 | 00 | 00 | 00 | 2.834 | 448 | 70.870.8 | 6.477 | 3.744 | 10.1121 | 0.22 | 1.214 | 1.923 | 336 | 1.518 | 0.22 | 0.34 | 20.4245 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco KC Szombathely | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 11 | 10.4114 | 26.2288 | 3.943 | 7.178 | 55.155.1 | 00 | 00 | 00 | 2.528 | 3.741 | 68.368.3 | 5.965 | 2.528 | 8.593 | 0.56 | 0.67 | 2.426 | 333 | 1.516 | 0.67 | 0.55 | 19.5214 | |||
| 1 szezon |
|
Falco KC Szombathely | 11 | 11 | 10.4114 | 26.2288 | 3.943 | 7.178 | 55.155.1 | 00 | 00 | 00 | 2.528 | 3.741 | 68.368.3 | 5.965 | 2.528 | 8.593 | 0.56 | 0.67 | 2.426 | 333 | 1.516 | 0.67 | 0.55 | 19.5214 | ||||
| Összesítés | 11 | 11 | 10.4114 | 26.2288 | 3.943 | 7.178 | 55.155.1 | 00 | 00 | 00 | 2.528 | 3.741 | 68.368.3 | 5.965 | 2.528 | 8.593 | 0.56 | 0.67 | 2.426 | 333 | 1.516 | 0.67 | 0.55 | 19.5214 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 3 | 3 | 5.717 | 26.379 | 2.37 | 5.717 | 41.241.2 | 00 | 00 | 00 | 13 | 39 | 33.333.3 | 7.322 | 412 | 11.334 | 0.72 | 1.75 | 26 | 1.75 | 1.75 | 00 | 13 | 1442 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 3 | 3 | 5.717 | 26.379 | 2.37 | 5.717 | 41.241.2 | 00 | 00 | 00 | 13 | 39 | 33.333.3 | 7.322 | 412 | 11.334 | 0.72 | 1.75 | 26 | 1.75 | 1.75 | 00 | 13 | 1442 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 5.717 | 26.379 | 2.37 | 5.717 | 41.241.2 | 00 | 00 | 00 | 13 | 39 | 33.333.3 | 7.322 | 412 | 11.334 | 0.72 | 1.75 | 26 | 1.75 | 1.75 | 00 | 13 | 1442 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 26 | 25 | 9.9257 | 25.2656 | 3.796 | 6.7173 | 55.555.5 | 00 | 00 | 00 | 2.565 | 3.898 | 66.366.3 | 6.3164 | 3.284 | 9.5248 | 0.410 | 126 | 2.155 | 2.874 | 1.539 | 0.39 | 0.512 | 19.3501 | |||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 26 | 25 | 9.9257 | 25.2656 | 3.796 | 6.7173 | 55.555.5 | 00 | 00 | 00 | 2.565 | 3.898 | 66.366.3 | 6.3164 | 3.284 | 9.5248 | 0.410 | 126 | 2.155 | 2.874 | 1.539 | 0.39 | 0.512 | 19.3501 | ||||
| Összesítés | 26 | 25 | 9.9257 | 25.2656 | 3.796 | 6.7173 | 55.555.5 | 00 | 00 | 00 | 2.565 | 3.898 | 66.366.3 | 6.3164 | 3.284 | 9.5248 | 0.410 | 126 | 2.155 | 2.874 | 1.539 | 0.39 | 0.512 | 19.3501 | ||||||